Јелена Карлеуша направи договор за соработка со Софија Милошевиќ, младата српска дизајнерка која во екот на секс-аферата ја поврзаа со Душко Тошиќ. Наводно, и фудбалерот ја изневерувал сопругата и тоа токму со Милошевиќ.

И покрај гласините, на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, Карлеуша се појави во краток светликав фустан, кој едвај ги прикриваше нејзините гради и интимни делови, а е со потпис на Милошевиќ.

 

View this post on Instagram

 

✨✨✨ @bysofimilo

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А, иако Карлеуша не го следи повеќе Душко на „Инстаграм“, таа ја следи неговата наводна швалерка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.