Јелена Карлеуша го искористи одморот во Дубаи. Таа отпатува само со ќерките и без сопругот Душко кој игра во Турција. Јелена во ОАЕ навистина ужуваше на јахта и на плажа.

Во еден момент таа навистина се опушти и го соблече корсетот.

Се биде само нејзниот грб и се разбира задникот кој беше во преден план.

Уживајте во глетката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.