Јелена Карлеуша не може да си дојде на себе отакако пред една недела ја изгуби својата мајка Дивна Карлеуша, пренесуваат српските медиуми.

Нејзиниот сопруг Душко Тошиќ им се врати на професионалните обврски во Кина, додека нивните две ќерки и понатаму се одвоени од семејниот дом и не се покрај нивната мајка. Пејачката сè уште им крие дека нивната баба е почината.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.