Откако Јелена Карлруша го обвини дека поранешниот љубовник Огнен Врањеш и се мота околу куќата, тој побрза да и врати дека е психопат и оти никако не можел да биде таму во моментот кога пријавила во полиција бидејќи во тој момент имал натпревар.

За да стави крај на сите шплулации Јелена изјави дека и е преку глава и оти има порака за таквите како Огнен.

Не сакам со такви појави да се замимавам во 2020 година и да им давам на значај. Јас ја информирав јавноста и понатаму полицијата нека се занимава. Што се однесува до мене нека цркнат сите во најголеми маки-порача Јелена.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.