Српската ѕвезда Јелена Карлеуша се врати од Турција, каде во луксузен ресорт одмора заедно со ќерките Ника и Атина. За своите обожаватели, на „Инстаграм“ секој ден имаше нов подарок – провокативни фотографии во различни бикини верзии.

Овојпат, таа се пофали со плетено минијатурно бикини со кое позираше пред нејзината вила во Дедиње, Белград:

 

View this post on Instagram

 

Pigtail party 🎉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Cutie pie 😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.