По се изгледа нема да има ништо од разводот помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. Јелена вели дека со сопругот ја уредуваат новата куќа во која ќе уживаат со ќерките.

Таа вели дека Душко нема омилена соба за секс туку дека тоа го прават каде што ќе стигнат.

Магија ни се случува на сите места-открива Јелена.

Пејачката уште вели и дека Душко не сака кога таа се слика со голи гради но оти тој бил свесен оти се жени за Јелена Карлеуша а не за некоја домаќинка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.