Јелена Карлеуша вечерва има настап во Охрид, прв по пауза од речиси една година заради засиленинте мерки за заштита од пандемијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Во текот на денот, атрактивната пејачка пристигна во Охрид со приватен џет и објави неколку фотки и видеа од нејзиниот лет и од Охрид.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.