Јелена Карлеуша проговори за секс сакндалот со фудбалерот Огнен Врањеш. Таа потврди дека имала афера со него и дека таа е на снимките кои се појавија во јавноста на која таа е целосно гола.

Претходно тврдеше дека сето тоа е монтажа. Но, сепак Јелена тврди дека Огнен ја снимал без нејзино знаење.

Вистина е дека сликите се пласирани без моја дозвола, за тоа не знаев.Разбирам дека цел регион го интересира како изгледа мојот полов орган но има нешто што се вика мерка. Човекот кој стои зад сето ова е ситен, мал.За машкост и да не говорам-се пожали Јелена.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.