Одамна е познато дека Јелена Карлеуша многу пари вложува во својот изглед и дека дефинитивно е без конкуренција, кога станува збор за стилот.

Овој пат Јелена ги освежила усните, давајќи им таканаречен руски волумен, кој во моментов е најпопуларен во светот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.