Јелена Карлеуша повторно успеа да изненад и шокира своите фанови на социјалните мрежи со своето модно издание.

Јелена покажува чудна модна креација, која иако делува дека треба да биде дел од зимска облека, многу веројатно ќе биде прифатлива само за на социјалните мрежи.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.