Јелена Карлеуша ги растажи обожавателите со снимката што ја објави на социјалните мрежи.

Како што знаеме, пред три месеци, пејачката остана без мајка си, која ја загуби битката со карциномот на белите дробови.

Пејачката на Инстаграм објави како се чувствува…

Веднаш потоа објави фотографија од својата мајка Дивна, а сите претпоставија дека е тажна токму поради неа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.