Јелена Карлеуша се снимала во најнова комбинација на облека, при што јасно се гледа дека на себе не носи долна облека.

Пејачката облекла црн џемпер кој го спарила со златно здолниште, на кое од страната има само врвки.

Таа покажа дека не носи ништо под здолништето и со ова ги шокираше сите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.