Српската ѕвезда Јелена Карлеуша деновиве е на зимување на Копаоник со нејзините ќерки Атина и Ника и нејзиниот ПР менаџер и најдобар пријател Зоран Бирташевиќ.

Во нејзин стил, Карлеуша направи смела фотосесија со танга на снегот, позирајќи со сноуборд и со моторна санка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.