При крајот на летото, Јелена Карлеуша, повторно се труди да ја шокира јавноста со својот провокативен изглед, а при последниот настап во Белград таа се надмина самата себе.

Јелена на сцената се појави во светло зелен костим кој ставаше акцент на нејзините бујни облини.

Да биде атрактивноста на настапот уште поголема, танчерките покрај неа беа во ист тон, а единствено различно кај нив беше тоа што тие носеа заштитни маски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.