Јелена Карлеуша и натаму не може да се помири со смртта на мајка и Дивна Карлеуша, а сега објави многу емотивно видео.

Имено, Јелена се расплакала во една емисија кога натпреварувачката пеела песна чии зборови ја погодиле, а потоа видеото го објавила на Инстаграм.

Таа на фановите јасно им ставила до знаење дека плачела заради мајка и која почина на 3. март, кога го поврзала видеото од емисијата и она од гробот на Дивна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.