Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша(42)со новите фотографии ги сруши социјалните мрежи, а таа на нив речиси е гола.

Пејачката позирала во топлес, а градите ги покрила со рака, додека на себе имала минијатурна танга, а целата комбинација е потполнета со длабоки чизми.

Провокативните сцени може да ги погледате овде

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.