Јелена Карлеуша заедно со Марија Шерифовиќ започна диета, која им ја препиша иста нутриционистка. До строго регулирана исхрана започнала да се придржува и нејзината ќерка Ника, а како што вели пејачката, одлично ѝ оди.

 

View this post on Instagram

 

My Bday party… +Atina

A post shared by Nika Tošić (@tosic_nika) on

Ѝ благодариме на нашата нутриционистка за убавите подароци. Оваа година доби Ника, која е дисциплинирана и идеално губи килограми, здраво и во склад со годините! Мама не доби ништо, затоа што не беше добра, напиша Карлуеша во опис на фотографијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.