Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ повторно ги запрепастија своите фанови на социјалните мрежи.

Имено во медиумите на големо се пишува дека тие се разведуваат, а масло на огинот додаде тоа што тие се отпратија на Инстаграм.

Сепак сега во очи на големиот христијански празник, Велигден кога се простуваат сите гревови, тие повторно почнаа да се следат на Инстаграм, што ги збуни нивните фанови.

Кој кому прв му простил и што ќе се случува понатаму, останува да се види.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.