Јелена Карлеуша не престанува да го полни медиумскиот простор од забавните рубрики со настаните од нејзиниот живот.

На една од нејзините фан страници се појави фотографија од Јелена со сопругот Душко Тошиќ и тоа нова заедничка по подолго време.

Карлеуша позира во костим за капење, додека во позадина Душко држи топка и очигледно се забавува во базенот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.