Јелена Карлеуша е на естрадата повеќе од две децении. Таа отсекогаш беше скандал мајстор и предизвикуваше внимание.

Па така се појави фотографија од почетокот на нејзината кариера на која се гледа дека таа позира со грст грозје на меѓуножјето и со помал обем на градите.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.