Јелена Карлеуша во финалето на Ѕвездите на Гранд дојде во тиркизен фустан целосно отворен одзади, толку многу што и се гледаше и задникот.

Карлеуша која е постојан член на жирито на музичкиот натпревар, седела до колешката Снежана Ѓуришиќ.

Снежана не обратила внимание веднаш на провокативниот фустан, но кога Јелена се завртела и покажала до каде оди отворот на грбот, останала вчудоневидена. Изразот на нејзиното лице говори се.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.