Јелена Карлеуша реши овој есенски одмор да го помине во Дубаи. Таа во ОАЕ отпатува сама бидејќи ќерките имаат училишни обврски. Популарната ЈК редовно ги информира фановите на Инстаграм како си поминува.

Па така таа објави едн утринска слика веднаш по станувањето и друга која ги разгоре страстите на мажите како ужива на плажа со задникот во преден план.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.