Сопругата на Аца Лукас на оригинален начин ја покажа својата поддршка за Јелена Карлеуша, во моментите кога пејачката се соочува со секс-скандалот и најавената тужба на Огњен Врањеш.

Од Соња Вуксановиќ Карлеуша доби „Шанел“ боксерски ракавици во букет од бели рози, но и една мотивирачка порака.

Само мал знак на внимание, мислам дека ќе те насмее симболиката. Од еден борец до голем борец. Огромно благодарам, Соња, Викторија и Софија, пишува во честитката од сопругата и ќерките на Лукас.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.