Јелена Карлеуша преку социјалните мрежи испрати порака до навивачите на Олимпијакос кои преку неа го навредуваа нејзиниот поранешен љубовник Огнен Врањеш.Тие на мечот со АЕК имаа истакнато транспаренти со нејзниот лик.

На тоа Јелена имаше само пофалба.

Ви благодарам мои грчки браќа-напиша пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.