Пејачката Јелена Карлеуша на снимањето на полуфиналето на емисијата Ѕвездите на Гранд дошла во придружба на менаџерот и пријател, Зоран Бирташевиќ во исклучително мал црн фустан, кој малку препушташе нешто на фантазијата.

Меѓутоа прашината која се крена околу бујното деколте на пејачката и бројните проѕирни делови на фустанот кој го откриваа нејзиниот струк, како и долгите нозе, брзо се слегна.

Завладеаја бројните коментари за нејзината шминка.

Таа со спуштен поглед и без зборови влезе во студиото и не насетувајќи колку внимание ќе првлече нејзинот вишок бронзер, но имаше и коментари од типот: што и е тоа на вратот?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.