Кралицата на поп-музиката, Мадона, е фотографирана додека возi велосипед низ улиците на Њујорк, без никакво обезбедување телохранители покрај неа.Edinstven koj

Единствен кој е во друштво на пејачката е нејзиното 36 години помладото момче Ахламалик Вилијамс, кој уживаше во возењето велосипед со неговата сакана.

Мадона и Вилијамс се во врска нешто повеќе од една година.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.