Откако Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се на одмор во Дубаи, постојано објавуваат фотографии и видеа на социјалните мрежи, а последното кое го објави Карлеуша на Инстаграм стори, ги изненади фановите.

Така, додека позирале заедно, Јелена почнала да се увива околу Душко, кој стрпливо и сериозно позирал. Бидејќи видел дека Јелена не се смирува, многу сериозно ја погледал, што Карлеуша ја пресекло и веднаш престанала.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.