Цеца Ражнатовиќ е една од ретките која немаше потреба од вештачки импланти, со оглед дека имаа заводлива насмевка и пред тоа.

Но, сепак се реши да го направат овој чекор, а лицето денес и го краси бисерна насмевка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.