Иако пред десетина дена на свет го донесе своето второ дете, синот Дарен, популарната пејачка Тамара Тодевска одлучи да помине забавна вечер со своите блиски пријатели во познат скопски локал. Судејќи по фотографиите што ги објави на својот инстаграм-профил, гордата мајка на Хана и Дарен изгледа и се чувствува одлично, за што најдобар доказ е широката насмевка на нејзиното лице.

 

View this post on Instagram

 

The three of us💋

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on



Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.