Популарната старлета Станија Добројевиќ важи за една од најзгодните жени на нашите простори. Своето извајано тело Станија често знае да го истакне во прв план на фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи.

Дека не е се до вежбањето, туку прсти замешала и генетиката, Добројевиќ покажа која на инстаграм стори прикачи фотографија од нејзината мајка Славица во бикини.

Тие двете уживале во базенот и тоа го споделија со следбениците на социјалните мрежи.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.