Најмладата милијардерка на Светот, Кајли Џенер (23) објави фотографии во бикини, кои ги истакнуваат нејзините гради во преден план.

Инфлуенсерката престојува во Аспен, Колорадо, но и покрај снегот во американскиот зимски центар, 23-годишната Кајли влезе во базен во беж минијатурен бикини што едвај ги покриваше нејзините огромни гради, додека таа носи очила за сонце  и златен ѓердан околу вратот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Јас пливам кон 2021 година – напиша Кајли во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Со објавените фотографии, Кајли собра неверојатни 19 милиони лајкови, што и не е чудно со оглед на тоа што на Инстаграм ја следат 206 милиони следбеници.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.