Oткако Златан Ибрахимовиќ ја направи славна фолк пејачката Нада Топчагиќ, таа сега стана славна во Италија.Нејзината „Јутро је“ одекнува низ Милано. Туристите си ја потпејуваат песната додека си шетаат по улиците..

Погледнете

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Mikic (@wwwmarijamikiccom)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.