Хрватската пејачка Јелена Розга објави провокативна фотографија. Tаа носи црн градник под сакото по што мажите полудеа.

Таа има 44 години и неодамна проговори за ретката болест што ја има и за терапијата што мора да ја прима доживотно.

Преубава си, супер изгледаш. Која и да ти е позата зрачиш-коментарите се на Инстаграм

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.