Јавноста не успеа да се собере од шок-веста дека Душко ја отследил Јелена на Инстаграм кога дојде веста дека и Јелена го сторила истото.

Душко и Јелена го одложија разводот поради смртта на Дивна, но дури и семејната трагедија не успеа да ја исправи штетата што ѝ ја нанесе Огњен Врањеш на врстата меѓу фудбалерот и пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.