Јелена Карлеуша го имаше првиот настап по короната на еден сплав во Белград.Таа ги шокираше присутните откако заедно со своите танчерки се појавија речиси голи. Тие имаа насебе зелени костими кои повеќе откриваа отколку што покриваа.

Погледнете и уверете се

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.