Српската поп-фолк дива Јелена Карлеуша секојдневно потврдува дека е вистински мајстор за скандали. Русокосата знае како да го привлече вниманието и на медиумите и фокусот на јавноста преку социјалните мрежи.

Па така, деновиве на приказните на својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика големо внимание. Во него Карлеуша гола во кревет го бакнува својот нов миленик, едно прекрасно бело маче.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.