Српската естрадна дива, Јелена Карлеуша, ги маѓепса своите следбеници со најновите објавени фотографии и кратки видеа на социјалните мрежи на нејзиниот Инстаграм профил.

Карлеуша остава без здив со уникатниот стајлинг, односно краткиот тесен фустан со змиски дезен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Освен провокативниот фустан, Јелена носи и маска идентична на нејзината облека, при што косата и е сплетена во многу долга плетенка, а нејзините нозе и совршениот задник се во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Нејзините обожаватели не можеа да останат рамнодушни на овој провокативен изглед на Карлеуша.

„Жена бомба“, „Жена – змија, мајка и кралица“, „Изгледаш брутално“, „Секогаш кршиш сè“, „Јелена , повторно доминираш, кралица“– се само дел од коментарите на нејзините бројни фанови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.