Српската естрада како да се натпреварува која повеќе ќе се разголи и ќе покаже дел од своите облини.Па така, на социјалните мрежи веќе започна гласање која припадничка на понежниот пол има најубав задник.

Во најтесната конкуренција влегоа водителката Јована Јеремиќ и пејачката Сандра Африка.

И двете обожуваат да го покажуваат задникот и нешто повеќе па фановите се во дилема која да ја иберат.

Кој е вашиот избор?Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.