Веднаш штом стана полнолетна, ќерката на Здравко Чолиќ почна да објавува провокативни фотографии на Инстаграм. На Уна Чолиќ очигледно е и здодевно во карантин па наоѓа начин да ја убие досадата.

Често оди на шанкот и си прави коктели, а често и си приредува и домашна на модна ревија. Моментално хит и се мрежестите чорапи и кратките здолништа кои совршено и прилегаат

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.