На социјалната мрежа Инстаграм исплива досега невидена снимка од Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Имено видеото е снимено за време на едно интервју, во кое Аркан зборува за неговото тогашно наводно убиство.

Во време кога е снимено интервјуто, Цеца имала кратка коса, додека Аркан гали куче. Двајцата изгледаат многу среќно заедно.

Фала Богу жив сум и здрав, се сеќавате дека веќе објавија дека сум убиен – рекол Аркан на снимката.

Видеото може да го погледате тука

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.