Автомобил заврши со скршен прозорец, откако сопственикот заборавил на совозачко седиште два билета за концертот на Тамара Тодевска. Секако, ова е само една од многуте шеги на социјалните мрежи кои кружат денеска, како револт од начинот на кој Тамара ја интерпретираше македонската химна на прославата на Денот на Америка во американскаа амбасада во Скопје.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.