Јелена Карлеуша после скандалот со нејзините голи фотографии и пораки кои наводно ги праќала на Огњен Врањеш, решила целосно да се посвети на кариерата, но и семејството.

Тие веќе неколку дена уживаат во семејниот одмор во Дубаи, а секој детал, Карлеуша го споделува со фановите на Инстаграм.

Овојпат ЈК објави видео како Душко игра со постарата ќерка Атина на песокот каде се бркаат. Тошиќ неколку пати ја турка ќерката во песокот. Колку Јелена ужива во семејните игри открива смеата која се слуша додека ги снима.

Потоа Јелена ја покажала сета раскош во која уживаат, па објавила видео од годнола.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.