Хрватската пејачка Северина овој викенд се одлучи да го помине во друштво со своите пријатели, но далеку од очите на јавноста.

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своите пријатели далеку од градскиот метеж под која напиша „имам мал круг на големи луѓе“.

Фановите веднаш започнаа да прашуваат дали во овој круг на пријатели се уште е и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, со оглед на тоа дека се уште не е потврдено дали се се уште заедно или се разделени.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.