Сопругот на Северина, Игор Којиќ конечно реши да се обрати и да разјасни како стојат нештата во врска со неговиот брак со Северина.

Имено, Игор на својот профил на Инстаграм објави илустрација од него и Северина во шумата, при што Милан Поповиќ, поранешниот на пејачката и татко на нејзиното дете, ѕирка од грмушките во позадина. Тој, исто така, обележа два медиуми од Србија и Хрватска и рече:

Генерални спонзори на мојот брак, од сигурни шумски извори. Доста е ако го познаваш Бога.

Заедно со објавата, Којиќ ја додаде и песната „Намќор“ од Ѓорче Балашевиќ, со што даде до знаење дека тој сè уште ја сака Северина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.