Откако одекна во јавноста веста дека алпинистката Илина Арсова и шоуменот и актер Игор Џамбазов се во врска, не стивнува интересот за новопечената двојка.

Илина и Игор често објавуваат мошне интересни објави на социјалните мрежи, на голема радост на своите обожаватели.

Илина ги „засукала“ ракаваите и се фатила за работа во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор.

Облечена во краток топ, кратки панталони и чорапи над колена, алпинистката го покажа извонредното тело, но и умешноста со дупчалка, а за тоа време Игор ѝ пее.

 

View this post on Instagram

 

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.