Во вилата на Цеца, каде се собраа многу познати личности, да го прослават раѓањето на нејзиниот внук, Цеца со една објава ги изненади сите. Имено таа објави фотографија и напиша те сакам.

Иако многумина помислија дека се работи за нејзиното момче, сепак во прашање е Сретен Радовиќ, долгогодишен пријател на Цеца и некогашен нејзин менаџер, кој бил ПР на пејачката се до 2012 година.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.