Пејачката Јелена Карлеуша се наоѓа во Турција, од каде секојдневно поставува фотографии на социјалните мрежи, а една фотографија направена на лице место, масовно се шири на Инстаграм и Твитер.

На фотографијата се гледа Јелена во издание сосема поинакво од она кое го претставува на своите профили, па на фотографијата се гледа нејзиниот стомак во прв план.

Јелена, по се судејќи целосно се опуштила, па не се грижела за изгледот, додека оваа папарацо фотографија наголемо се коментира, па реакциите се и тоа ако бурни. На  фотографијата Карлеуша управува со возило на летувалиштето, на себе има минијатурно бикини, кое открива како изгледа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.