Светлана Цеца Ражнатовиќ се огласи на својот Инстаграм профил, па покрена лавина коментари откако ја објави фотографијата.

Имено, таа ставила маска на очите, па сподели со своите следбеници како изгледа за време на партијата под маски и напиша:

Мистична саботна вечер. И голи да се соблечеме, ќе останат нашите маски, напиша таа, цитирајќи дел од нејзината песна „Маскарада“.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.