Пејачката Јелена Карлеуша ја користи секој прилика да ги израдува фановите на Инстаграм со своите модни изданија. Таа докажува дека може добро да изгледа во секое издание.

Денеска за снимањето на Ѕвездите на Гранд, пејачката избрала колоритна модна комбинација.

Во прашање е краток цветен фустан кој јасно ги истакнува нејзините атрибути, градите и долгите нозе, а сето тоа го надополнила со виолетови чизми.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.