Водителката Сања Маринковиќ подготви уште едно возбудливо издание за својата верна публика, а во својата емисија „Magazine In“ беше домаќин на познати личности од српската јавна сцена, меѓу кои и славниот пејач Харис Џиновиќ.

Харис откри детали за неговиот приватен живот кои досега беа непознати.

Пејачите работат доста, но тие имаат привилегија да немаат работно време“, рече Сања, а Харис неочекувано одговори на оваа изјава.

Пејачите работат, работат низ целата куќа. Вие не знаете дека пеглам, не знаете дека готвам, не знаете дека шијам … “, рече Харис, а неговата сопруга Мелина се смееше додека нејзиниот сопруг го зборуваше ова.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.